Hurtownia internetowa z adresem www.hurtownia-24.pl, jest własnością firmy F.H.U. BMK mieszczącej się Wólce Kosowskiej .

Hurtownia Internetowa prowadzi sprzedaż hurtową za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę hurtownia-24.pl

Aby dokonać zakupu na stronie hurtownia-24.pl., Klient musi się zarejestrować, co jednoznacznie oznacza akceptację ogólnych warunków sprzedaży. Rejestracja oznacza podanie swoich danych teleadresowych niezbędnych do realizacji zamówienia oraz stworzenie loginu i hasła w celu logowania się na stronie. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.

Wszystkie dane osobowe przesłane przez Klienta do naszej firmy są przetwarzane zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000 z póź. zm.). Administratorem danych osobowych jest F.H.U. BMK Beata Gruchała z siedzibą w Jabłonowo, Nadrzeczna 7A lok H4/B252, 05-552 Wólka Kosowska.
Dane osobowe będą wykorzystywane przez naszą firmę jedynie w celu realizacji zamówienia czyli do wykonania umowy kupna-sprzedaży i dostarczenia Klientowi zakupionych towarów oraz dokonania rozliczeń. Dane nie będą udostępnianie osobom trzecim, z wyłączeniem podmiotów przetwarzających dane w imieniu Administratora na podstawie zawartej umowy o przetwarzaniu danych.